Pek-Mont

Nasza firma

Jesteśmy jedną z wiodących firm w dziedzinie obsługi przemysłu przetwórczego. Od  początku lat  90-tych specjalizujemy się w produkcji maszyn i urządzeń do przemysłu spożywczego oraz oczyszczalni ścieków, oferując ich szeroką gamę w różnych wersjach i odmianach. 

W tym czasie, z oferowanych przez nas usług, skorzystały setki firm. Pełne zaufanie Klientów zdobyliśmy dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Działamy szybko, zdecydowanie i solidnie. Naszym priorytetem jest PEŁNE ZADOWOLENIE KLIENTA. Ciągły rozwój techniki mobilizuje nas do nieustannego dążenia do perfekcji. Przeprowadzane przez nas testy techniczno-technologiczne, a w szczególności ich rezultaty, przyczyniają się do wprowadzenia co raz to nowszych rozwiązań w naszych urządzeniach. Wszystko to robimy z myślą o Użytkowniku, nie zapominając oczywiście o środowisku naturalnym. 

Swoje produkty sprzedajemy w całym świecie, począwszy od krajów Europy - zarówno wschodniej jak i zachodniej, a kończąc w najdalszych zakątkach Azji, Australii, Afryki i obydwu Ameryk.